Ampco Safety Tools DW-1/4D10MM
Part No.:
DW-1/4D10MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
DW-1/4D10MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 10MM 1.97"
Shipping
DW-1/4D10MM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket
Tip Type:
6 Point Socket
Size:
10mm
Drive Size:
1/4"
Length:
1.97" (50.0mm)