Ampco Safety Tools DW-1/2D32MM
Part No.:
DW-1/2D32MM
Datasheet:
DW-1/2D32MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 32MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D32MM Specifications
Size:
32mm
Length:
2.95" (75.0mm)