Ampco Safety Tools DW-1/2D31MM
Part No.:
DW-1/2D31MM
Datasheet:
DW-1/2D31MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 31MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D31MM Specifications
Size:
31mm
Length:
2.95" (75.0mm)