Ampco Safety Tools DW-1/2D29MM
Part No.:
DW-1/2D29MM
Datasheet:
DW-1/2D29MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 29MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D29MM Specifications
Size:
29mm
Length:
2.95" (75.0mm)