Ampco Safety Tools DW-1/2D24MM
Part No.:
DW-1/2D24MM
Datasheet:
DW-1/2D24MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 24MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D24MM Specifications
Size:
24mm
Length:
2.95" (75.0mm)