Ampco Safety Tools DW-1/2D22MM
Part No.:
DW-1/2D22MM
Datasheet:
DW-1/2D22MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 22MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D22MM Specifications
Size:
22mm
Length:
2.95" (75.0mm)