Ampco Safety Tools DW-1/2D18MM
Part No.:
DW-1/2D18MM
Datasheet:
DW-1/2D18MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 18MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D18MM Specifications
Size:
18mm
Length:
2.95" (75.0mm)