Ampco Safety Tools DW-1/2D16MM
Part No.:
DW-1/2D16MM
Datasheet:
DW-1/2D16MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 16MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D16MM Specifications
Size:
16mm
Length:
2.95" (75.0mm)