Ampco Safety Tools DW-1/2D15MM
Part No.:
DW-1/2D15MM
Datasheet:
DW-1/2D15MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 15MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D15MM Specifications
Size:
15mm
Length:
2.95" (75.0mm)