Ampco Safety Tools DW-1/2D14MM
Part No.:
DW-1/2D14MM
Datasheet:
DW-1/2D14MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 14MM 2.95"
Shipping
DW-1/2D14MM Specifications
Size:
14mm
Length:
2.95" (75.0mm)