Shiu Li Technology Co., Ltd. DTT65-320-320-1.0
Part No.:
DTT65-320-320-1.0
Datasheet:
DTT65-320-320-1.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM RED
Shipping
DTT65-320-320-1.0 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0394" (1.000mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K