Shiu Li Technology Co., Ltd. DTT65-320-320-0.5
Part No.:
DTT65-320-320-0.5
Datasheet:
DTT65-320-320-0.5.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM RED
Shipping
DTT65-320-320-0.5 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0197" (0.500mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K