Shiu Li Technology Co., Ltd. DTT65-160-160-1.5
Part No.:
DTT65-160-160-1.5
Datasheet:
DTT65-160-160-1.5.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM RED
Shipping
DTT65-160-160-1.5 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K