Hammond Manufacturing DTT6201B230LG
Part No.:
DTT6201B230LG
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
DTT6201B230LG.pdf
Description:
Tools/Equipment/Hardware
Shipping
DTT6201B230LG Specifications
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Series:
DTT
Packaging:
Bulk
Type:
Air Conditioning Unit
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
Size / Dimension:
15.55" L x 23.43" W x 17.13" H (395.0mm x 595.1mm x 435.1mm)