Hammond Manufacturing DTS3041A460GY
Part No.:
DTS3041A460GY
Datasheet:
DTS3041A460GY.pdf
Description:
Tools/Equipment/Hardware
Shipping
DTS3041A460GY Specifications
Packaging:
Bulk
Voltage - Input:
460VAC
Specifications:
A/C Unit, 2700 BTU
Size / Dimension:
11.19" L x 10.27" W x 22.97" H (284.2mm x 260.9mm x 583.4mm)