Hammond Manufacturing DTS3041A230LG
Part No.:
DTS3041A230LG
Datasheet:
DTS3041A230LG.pdf
Description:
CLIMATE CONTROL 2500BTU SIDE MT
Shipping
DTS3041A230LG Specifications
Packaging:
Box
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
A/C Unit, 2500 BTU
Size / Dimension:
10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)