Dusun DSGW-210-F-18-CN
Part No.:
DSGW-210-F-18-CN
Manufacturer:
Dusun
Category:
Gateways, Routers
Package:
Datasheet:
DSGW-210-F-18-CN.pdf
Description:
GATEWAY,BLE,WIFI,ZIGBEE,CATM1
Shipping
DSGW-210-F-18-CN Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Dusun
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Function:
Gateway
Modulation or Protocol:
EDGE, GSM, LTE, WCDMA, Zigbee®
Frequency:
850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz