TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-6.4-50-4
Part No.:
D-SCE-6.4-50-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
D-SCE-6.4-50-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
D-SCE-6.4-50-4 Specifications
Manufacturer:
Series:
D-SCE
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.25" x 1.90" (6.4mm x 48.3mm)