TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-5K-3.2-50-S1-4
Part No.:
D-SCE-5K-3.2-50-S1-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
D-SCE-5K-3.2-50-S1-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
D-SCE-5K-3.2-50-S1-4 Specifications
Manufacturer:
Series:
D-SCE
Packaging:
Cut Tape (CT)
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.125" x 1.90" (3.2mm x 48.3mm)