TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-1K-9.5-50-S1-4
Part No.:
D-SCE-1K-9.5-50-S1-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Datasheet:
D-SCE-1K-9.5-50-S1-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
D-SCE-1K-9.5-50-S1-4 Specifications
Manufacturer:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Label Size:
0.38" x 1.90" (9.5mm x 48.3mm)