TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-1K-2.4-50-S1-9
Part No.:
D-SCE-1K-2.4-50-S1-9
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Datasheet:
D-SCE-1K-2.4-50-S1-9.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Shipping
D-SCE-1K-2.4-50-S1-9 Specifications
Manufacturer:
Packaging:
Tray
Label Size:
0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)