TE Connectivity D-SCE-1K-2.4-50-8-CS7834
Part No.:
D-SCE-1K-2.4-50-8-CS7834
Manufacturer:
TE Connectivity
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
D-SCE-1K-2.4-50-8-CS7834.pdf
Description:
Wire Labels & Markers D-SCE-1K-2
Shipping
D-SCE-1K-2.4-50-8-CS7834 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
TE Connectivity
Series:
D-SCE
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)