Chip Quik Inc. DR127P12-S
Part No.:
DR127P12-S
Category:
Solder Stencils, Templates
Package:
Datasheet:
DR127P12-S.pdf
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 12-PIN CON
Shipping
DR127P12-S Specifications
Series:
Proto-Advantage DR
Active
Type:
Number of Positions:
12
Pitch:
0.050" (1.27mm)