Panduit Corp DNFR18-205B-L
Part No.:
DNFR18-205B-L
Datasheet:
DNFR18-205B-L.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Shipping
DNFR18-205B-L Specifications
Product Status:
Obsolete
Terminal Type:
Angled - 90°, Flag
Tab Width:
0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)