Panduit Corp DNFR18-205B-C
Part No.:
DNFR18-205B-C
Datasheet:
DNFR18-205B-C.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Shipping
DNFR18-205B-C Specifications
Tab Width:
0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)