Panduit Corp DNFR14-250B-X
Part No.:
DNFR14-250B-X
Datasheet:
DNFR14-250B-X.pdf
Description:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Shipping
DNFR14-250B-X Specifications
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)