Panduit Corp DNF18-250FI-C
Part No.:
DNF18-250FI-C
Datasheet:
DNF18-250FI-C.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Shipping
DNF18-250FI-C Specifications
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.940" (23.88mm)