Panduit Corp DNF18205FIBX-C
Part No.:
DNF18205FIBX-C
Datasheet:
DNF18205FIBX-C.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Shipping
DNF18205FIBX-C Specifications
Series:
Disco™
Tab Width:
0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.870" (22.10mm)