Panduit Corp DNF18-187FIB-C
Part No.:
DNF18-187FIB-C
Datasheet:
DNF18-187FIB-C.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Shipping
DNF18-187FIB-C Specifications
Product Status:
Active
Tab Width:
0.187" (4.75mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.780" (19.81mm)