Panduit Corp DNF18-110FIB-E
Part No.:
DNF18-110FIB-E
Datasheet:
DNF18-110FIB-E.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110
Shipping
DNF18-110FIB-E Specifications
Product Status:
Obsolete
Terminal Type:
Standard
Tab Width:
0.110" (2.79mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.710" (18.03mm)