Hammond Manufacturing DNDMS19BK1
Part No.:
DNDMS19BK1
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Rack Components
Package:
Datasheet:
DNDMS19BK1.pdf
Description:
SHELF FIXED 19.5X17.3X3.4" BLACK
Shipping
DNDMS19BK1 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Series:
DNDM
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shelf, Fixed
Size / Dimension:
19.500" L x 17.250" W x 3.440" H (495.30mm x 438.15mm x 87.38mm)
Features:
Color:
Black
Material:
Metal, Steel
For Use With/Related Products:
19" Panel Width Racks