Hirose Electric Co Ltd DF81D-40P-0.4SD(52)
Part No.:
DF81D-40P-0.4SD(52)
Datasheet:
DF81D-40P-0.4SD(52).pdf
Description:
CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD
Shipping
DF81D-40P-0.4SD(52) Specifications
Series:
DF81
Number of Positions:
40
Pitch:
0.016" (0.40mm)