Hirose Electric Co Ltd DF81D-30P-0.4SD(51)
Part No.:
DF81D-30P-0.4SD(51)
Datasheet:
DF81D-30P-0.4SD(51).pdf
Description:
CONN PLUG 30POS SOLDER GOLD
Shipping
DF81D-30P-0.4SD(51) Specifications
Series:
DF81
Number of Positions:
30
Pitch:
0.016" (0.40mm)