Hirose Electric Co Ltd DF7-4EP-3.96C
Part No.:
DF7-4EP-3.96C
Datasheet:
DF7-4EP-3.96C.pdf
Description:
CONN PLUG HSG 4POS 3.96MM
Shipping
DF7-4EP-3.96C Specifications
Connector Type:
Plug
Contact Type:
Male Pin
Number of Positions:
4
Pitch:
0.156" (3.96mm)