Hirose Electric Co Ltd DF33-5S-3.3C
Part No.:
DF33-5S-3.3C
Category:
Rectangular Connector Housings
Package:
Datasheet:
DF33-5S-3.3C.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 5POS 3.30MM
Shipping
DF33-5S-3.3C Specifications
Series:
EnerBee™ DF33
Number of Positions:
5
Pitch:
0.130" (3.30mm)