Hirose Electric Co Ltd DF33-3S-3.3C
Part No.:
DF33-3S-3.3C
Category:
Rectangular Connector Housings
Package:
Datasheet:
DF33-3S-3.3C.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 3POS 3.30MM
Shipping
DF33-3S-3.3C Specifications
Series:
EnerBee™ DF33
Number of Positions:
3
Pitch:
0.130" (3.30mm)