Hirose Electric Co Ltd DF1B-3S-2.5R(18)
Part No.:
DF1B-3S-2.5R(18)
Category:
Rectangular Connector Housings
Package:
Datasheet:
DF1B-3S-2.5R(18).pdf
Description:
CONN RCPT HSG 3POS 2.50MM
Shipping
DF1B-3S-2.5R(18) Specifications
Series:
DF1B
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Number of Positions:
3
Pitch:
0.098" (2.50mm)