Hirose Electric Co Ltd DF19G-30S-1C(05)
Part No.:
DF19G-30S-1C(05)
Category:
Rectangular Connector Housings
Package:
Datasheet:
DF19G-30S-1C(05).pdf
Description:
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Shipping
DF19G-30S-1C(05) Specifications
Series:
DF19
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Connector Type:
Plug
Number of Positions:
30
Pitch:
0.039" (1.00mm)