TDK Corporation DEA203750BT-2292A1-H
Part No.:
DEA203750BT-2292A1-H
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
DEA203750BT-2292A1-H.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0805
Shipping
DEA203750BT-2292A1-H Specifications
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Product Status:
Active
Frequency:
3.75GHz
Bandwidth:
900MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
2.3dB
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):
0.026" (0.65mm)