TDK Corporation DEA202450BT-3030A1
Part No.:
DEA202450BT-3030A1
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
DEA202450BT-3030A1.pdf
Description:
RF FILTER 2.45GHZ 5SMD
Shipping
DEA202450BT-3030A1 Specifications
Package/Case:
5-SMD, No Lead
Product Status:
Active
Frequency:
2.45GHz Center
Bandwidth:
100MHz
Insertion Loss:
1.3dB
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):
0.039" (1.00mm)