TDK Corporation DEA202450BT-2114F1
Part No.:
DEA202450BT-2114F1
Package:
0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Datasheet:
DEA202450BT-2114F1.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Shipping
DEA202450BT-2114F1 Specifications
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Product Status:
Obsolete
Frequency:
2.45GHz Center
Bandwidth:
100MHz
Insertion Loss:
2.5dB
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):
0.020" (0.50mm)