TDK Corporation DEA165375BT-2122A1
Part No.:
DEA165375BT-2122A1
Package:
0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
DEA165375BT-2122A1.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 0603
Shipping
DEA165375BT-2122A1 Specifications
Package/Case:
0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Product Status:
Active
Frequency:
5.375GHz Center
Ripple:
0.2dB
Insertion Loss:
1.1dB
Size / Dimension:
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max):
0.028" (0.70mm)