MEAN WELL USA Inc. DDRH-30-15ST
Part No.:
DDRH-30-15ST
Datasheet:
DDRH-30-15ST.pdf
Description:
I/P:150~1500VDC;O/P:15V/0~2A
Shipping
DDRH-30-15ST Specifications
Series:
DDRH-30 (30W)
Voltage - Input (Min):
150V
Voltage - Input (Max):
1500V
Voltage - Output 1:
15V
Current - Output (Max):
2A
Power (Watts):
30W
Voltage - Isolation:
4 kV
Efficiency:
88%
Operating Temperature:
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Size / Dimension:
5.32" L x 2.76" W x 1.26" H (135.0mm x 70.0mm x 32.0mm)