Panduit Corp D18-250MB-C
Part No.:
D18-250MB-C
Datasheet:
D18-250MB-C.pdf
Description:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Shipping
D18-250MB-C Specifications
Gender:
Male
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.690" (17.53mm)