Panduit Corp D18-250B-M
Part No.:
D18-250B-M
Datasheet:
D18-250B-M.pdf
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Shipping
D18-250B-M Specifications
Gender:
Female
Tab Width:
0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:
0.032" (0.81mm)
Tab Length:
Length - Overall:
0.630" (16.00mm)