CW Industries CWR-227-16-0000
Part No.:
CWR-227-16-0000
Datasheet:
CWR-227-16-0000.pdf
Description:
CONN RCPT 16POS IDC GOLD
Shipping
CWR-227-16-0000 Specifications
Number of Positions:
16
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Row Spacing:
0.100" (2.54mm)