CW Industries CWR-220-26-0203
Part No.:
CWR-220-26-0203
Datasheet:
CWR-220-26-0203.pdf
Description:
CONN RCPT 26POS IDC TIN
Shipping
CWR-220-26-0203 Specifications
Number of Positions:
26
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Row Spacing:
0.100" (2.54mm)