CW Industries CWR-217-34-0203
Part No.:
CWR-217-34-0203
Datasheet:
CWR-217-34-0203.pdf
Description:
CONN RCPT 34POS IDC TIN
Shipping
CWR-217-34-0203 Specifications
Number of Positions:
34
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Row Spacing:
0.100" (2.54mm)