CW Industries CWR-210-34-0000
Part No.:
CWR-210-34-0000
Datasheet:
CWR-210-34-0000.pdf
Description:
CONN RCPT 34POS IDC GOLD
Shipping
CWR-210-34-0000 Specifications
Number of Positions:
34
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Row Spacing:
0.100" (2.54mm)