Central Technologies CTAC0805F-27NK
Part No.:
CTAC0805F-27NK
Datasheet:
CTAC0805F-27NK.pdf
Shipping
CTAC0805F-27NK Specifications
Series:
ctac0805f
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inductance:
27 nH
Tolerance:
±10%
DC Resistance (DCR):
14.5mOhm
Q @ Freq:
Frequency - Self Resonant:
1.6GHz
Ratings:
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C